Bodrum Otel Yükleniyor
  Bodrum Otel  
 Fırsatlarımızdan yararlanmak için hemen rezervasyon yapın.


 
REZERVASYON

Tarih Aralığı :
 
Oda Sayısı :
 
Yetişkin :

Çocuk (0-6):
SEÇİM YAPIN

Adresi: Güvercinlik
Telefon:
Konumu:Bodrum OtelLitera Altinel Otel Torba şanlı deniz yakınında bulunan bölgenin en iyi 5 yıldızlı oteller, biridir. Yüzme havuzu, çocuk havuzu, tam gün, animasyon, jakuzi, sauna, Türk hamamı, çamaşırhane, amfi tiyatro gibi olanaklaryla eğlenceli bir tatilkonsepti. Ayrıca Restaurant (Balık, Türk Mutfağı) ve barlar için, 4 bar (Lobi, Snack, Disco, Plaj) tüm gün misafirlere hizmet vermekteyiz. ...

Bodrum Otel Restaurant


RESTAURANT: Türk ve Dünya mutfağından farklı lezzetlerin sunulduğu 250 kişilik sigara içilmeyen kapalı restaurant ,300 kişilik açık restaurantımızda siz misafirlerimizin damak zevkine hitap eden yemeklerimiz sabah,öğle,akşam açık büfe olarak sunulmaktadır.
Bodrum'da Tatil Konsepti


Torba şanlı deniz yakınında bulunan bölgenin en iyi 5 yıldızlı oteller, biridir. Yüzme havuzu, çocuk havuzu, tam gün, animasyon, jakuzi, sauna, Türk hamamı, çamaşırhane, amfi tiyatro gibi olanaklaryla eğlenceli bir tatilkonsepti. Ayrıca Restaurant (Balık, Türk Mutfağı) ve barlar için, 4 bar (Lobi, Snack, Disco, Plaj) tüm gün misafirlere hizmet vermekteyiz.