Anasayfa  Email  Sık Kullanılanlara Ekle
Rezervasyon ve Bilgi Hattı
Giriş :
Çıkış :
ETAP ALTINEL


BSB YAPI GIDA VE İNŞAAT TURİZM SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
 
2006 yılında ALTINEL GROUP bünyesinde kurulmuştur.
 Şirketimizin sermayesi 400.000.TL’ olup tamamı ortaklar tarafından karşılanmıştır. 2007 yılında Ayvalık Tuzla mevkiinde bulunan 215 oda,550 yatak kapasiteli otelin kiralanmasıyla faaliyetine başlamıştır. Sözkonusu otelin tüm renevasyon işleri BSB LTD ŞTİ tarafından yapılmış olup, otel ETAP ALTINEL AYVALIK RESORTS ismiyle BSB LTD ŞTİ tarafından işletilmektedir.
  Şirketin yine Ayvalık Çamlık bölgesinde sahip olduğu, 26 odalı 60 yatak kapasiteli 12 ay hizmet vermektedir. Butik otelimiz ETAP ALTINEL ÇAM HOTEL ismiyle BSB LTD ŞTİ tarafından işletilmektedir .
 BSB LTD ŞTİ 2010 yılında Çanakkale İl Özel İdaresine ait Çanakkale Güzelyalı ve Assos Kadırga koyunda bulunan iki oteli 25 yılllık bir süre için kiralamıştır. BSB LTD ŞTİ Güzelyalı’daki oteli, 52 oda 144 yatak kapasiteli ve 12 ay hizmet vermektedir. 2011 yılının mayıs ayında işletmeye açılmıştır. Bu tesisin tüm renavasyon işleri BSB LTD ŞTİ tarafından yapılmıştır. Güzel yalıdaki otelimizin ismi ETAP ALTINEL ÇANAKKALE Otel’dir.
 Assos Kadırga koyundaki otel 40 odalı, 140 yatak kapasiteli ve 8 ay Turizm’e hizmet vermektedir. ETAP ALTINEL ismiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Söz konusu otellerin tüm renevasyon işleri BSB LTD ŞTİ tarafından 2010 yılının mayıs ayında hizmete açılmıştır. Assos bölgesindeki otelimizin ismi ETAP ALTINEL ASSOS Otel’dir. Ana faaliyet konusu Turizm ve otelcilik olup, bu alanda bünyesindeki 4 otelle faaliyetlerini devam ettirmektedir.
 
 BSB LTD ŞTİ turizm sektörüne verdiği önem doğrultusunda, hem işlettiği otelleri sürekli yenileyerek, hem de yeni otel yatırmaları arayışı içindedir. Şirketimizin vizyon’u turizm sektörüne daha fazla yatırım ile daha fazla iş istihdamı sağlamaktır. Bölgenin tanıtımı ve kalkınması için; satış ve pazarlama alanında kendisini yenileyerek ve daha fazla katma değer girdisi yaratmaktır. Bunun yanı sıra şirketimiz TÜRKİYE’DE otel sayısını en az ilk on yılda 10 otele çıkarmayı hedeflemektedir. Şirketimiz bir aile şirketi olmasına rağmen yinede kurumsal bir yapı ve konusunda deneyimli insanlar tarafından yönetilmektedir.
 Altınel grubumuzun, merkez ve diğer iş kollarında faaliyet gösteren firmalarımızda; yaklaşık 12 boyunca 65 kişi istihdam edilmektedir. BSB LTD ŞTİ’inde Turizm ve otelcilik alanında, Bir müdür, dört müdür, sekiz departman sorumlusu ve diğer personel ile birlikte 12 ay boyunca yaklaşık 25 kişi ile birlikte, sezon aylarında ise yaklaşık çalışan sayımız 160 ile 180 kişi arası değişmektedir.


Her Hakkı Saklıdır.© Altınel Group

Anasayfa
Sık Kullanılanlara Ekle
Hakkımızda
Profil
Başkanın Mesajı
Şirketlerimiz
İnşaat
Endüstri
Otellerimiz
Etap Altınel Ayvalık
Etap Altınel Assos
Etap Altınel Çanakkale
Etap Altınel Çam
Formlar
İletişim Formu
İnsan Kaynakları Formu
İletişim
Adresler
Konumlar